| Rosenzweig a întrebat:

Hei TPU :* mmm cei care va uitati la anime,daca ati putea sa ma ajutati niste anime dragute gen:Kaichou wa maid-sama,Kimi ni todoke, Sukitte li na eu,Nana, Kamisama Hajimashita, Tonari no kaibutsu-kun si in special UTA NO PRINCE-SAMA maji love 1000 si maji love 2000. ceva sugestii. sa prezinte personaje frumoase si o graficaa buna

Răspuns Câştigător
| Dalyan a răspuns:

Buna, ai putea incerca:
*Bokura ga ita(grafica..cam lasa de dorit dar povestea e frumoasa);
*Brothers Conflict;
*Diabolik Lovers;
*Golden Time;
*Hiiro no Kakera;
*Inu x Boku SS;
*Itazura na Kiss;
*Kiniro no Corda: Primo Passo;
*Skip Beat!;
*Tasogare Otome x Amnesia;
*Zero no Tsukaima.

| Rosenzweig explică (pentru Dalyan):

Jumate le stiu laughing) am vrut sa ma uit la unele dar nu mi-au placut sad

13 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey!
- Clannad (2 sez)
- Amagami SS (2 sez)
- Sakamichi no Apollon
- Mashiroiro Symphony
- Bakuman (3 sez)
- Golden Time
- Nogizaka Haruka no Himitsu (2 sez)
- Sakurasou no Pet na Kanojo
- Kanon
- Hoshizora e Kakaru Hashi
- Ano Natsu de Matteru
- H2O: Footprints in the Sand
- Kimikiss Pure Rouge
- Myself; Yourself
- Itazura na Kiss
- Sola
- Ai Yori Aoshi (2 sez)
- Usagi Drop (continui cu manga)

Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paradise kiss
Inuyasha
Full Methal Panic
Honey&Clover
( Miew Miew Power )

| Nanami利 a răspuns:

Inu x boku ss (seamana putin cu Kamisama hajimemashita)

| Arikirinmotoka a răspuns:

Nisekoi
Amnesia

| Rosenzweig explică (pentru Arikirinmotoka):

Amnesia a fost primul meu animewinking si mi-a placut... dar este cu mister si nu-mi prea plac astea, e o exceptie Amnesia... Nisekoi are grafica buna?

| Rosenzweig explică (pentru Arikirinmotoka):

Amesia a fost primul meu anim... nisekoi are grafica buna?

| Ryoo a răspuns:

Mie mi-au plăcut Highschool DxD ( 2 sezoane, dar s-a anunțat și apariția sezonului 3 anul trecut, deci anul acesta, prin vară spre toamnă trebuie să apară )
Primul sezon -> Îl poți vedea pe AnimeKage (HighSchool DxD)
Al 2-lea sezon -> Îl poți vedea pe AnimeKage (HighSchool DxD New )

Kannazuki No Miko ( Anime de genul Yuri, dragoste intre fete, adică lesby, dacă pot zice așa, un singur sezon, dar este un anime super -> Îl poți vedea pe AnimeKage

Kiss x Sis ( Un anime pervers, lol, s-ar putea să nu-ți placă ținând cont că ești fată, cred.
Are un singur sezon și il poți vedea pe Desene Anime Online

Si in rest anime de genul, bătăi, sânge, Naruto, Bleach, Demoni

A, era să uit, doamneee, Clannad (anime-ul ăsta sigur, 100%, o să-ți placă, sunt 2 sezoane și este un anime de dragoste foarte, foarte, foarte frumos, mă rog, așa mi-a zis prietena pentru că eu nu l-am văzut, sunt 2 sezoane dacă nu mă inșel )
Clannad -> Îl poți vedea pe AnimeKage
Clannad after story -> Îl poți vedea pe Animekage

Sper că te-am putut ajuta, vizinoare plăcută!

| Rosenzweig explică (pentru Ryoo):

Thx clannad l-am vazut... in intrebare n-am scris toate anime-urile. in general imi plac gen scoala liceu, dragoste comedie laughing

| OanaLarisa15 a răspuns:

Mie mi-a plăcut foarte mult Sord Art Online

| SpeciaLKey a răspuns (pentru OanaLarisa15):

Și mie la fel, recomand Sword Art Online.

| Rosenzweig explică (pentru OanaLarisa15):

Vazut! a fost al doilea anime laughing) vazut de mine laughing