| Marriiee14 a întrebat:

Heiii TPU,sunt o mare fana anime si as vrea daca se poate niste anime yaoi(baiat si baiat), vreau o mica descriere si cate ep. are!
P.S.:Sa fie tradus in romana!big grin
Dau FUNDA! Mersiii! Un raspuns cat mai rapid posibil!

Răspuns Câştigător
| akcentdiana a răspuns:

GRAVITATION, este un animeu foarte tare, trebuie sa te uiti, dar mai pe scurt, aceasta este o pagina numai cu animeuri yaoi, uite: http://www.yaoiotaku.com/yaoi-anime.html

9 răspunsuri:
| condemnedAntagonist a răspuns:

Junjou Romantica 1 şi 2, care mi-a plăcut foarte mult şi gravitation.

| Marriiee14 explică (pentru condemnedAntagonist):

Da dar eu le vreau neaparat sa fie rosub. Daca imi dai site unde pot vedea toate episoadele iti dau funda! Comeandidolizemeahundredyearsthenyoucandieinpeace big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Air gear cuprinde ceva cu 2 care dorm si se pupa pe acolo.

| RainboyDash a răspuns:

Gasesti pe anime kage

| Marriiee14 explică (pentru RainboyDash):

Nu am chef sa caut de aceea as vrea numele si o drecriere la anime!tongue

| Reiko a răspuns:

Gravitation pe anime.kage.ro

| HonneOnna a răspuns:

Pai nu l.am vazut, dar am auzit ca Junjou Romantica e yaoi

| Leptosome a răspuns:

Este un anime care cam surprinde un fel de relatie de felul asta, kuroshitsuji

| ZuzuPlik a răspuns:

Uita-te la anima kage