| Twitt a întrebat:

Hello! Cred ca am mai pus intrebarea asta de 10 ori si o sa o tot pun pana cand cineva imi v-a da un raspuns super-mega-genial! Deci, caut un anime, simplu, foarte simplu! Sa fie romance+comedy, nimic altceva, Si app vreau sa aiba o grafica misto totusi. Vreau sa fie ceva gen Say " i love you " sau kaichow wa maid sama! FUNDA celui care are acel raspuns super-mega-genial! Multumesc! ☺♥

3 răspunsuri:
| BlackRaven45 a răspuns:

Special A e exact ca Kaichou wa Maid-sama. Ouran High School HostClub e plin de comedie şi e şi romance pe ici şi colo. Toradora e o comedie romantică simplă. La fel şi Ao Haru Ride şi Ookami shoujo to Kuro ouji. La fel şi Lovely Complex.Nu au pic de acţiune.Doar romance şi comedy.

| Firescu_Dragos_1993 a răspuns:

Saint Sega Omega, naruto shippuen, one pice. Poti căuta pe anime kage, ai 1000 de posibilitati. Funda?