| Picakhu a întrebat:

Heiiiiiiiaaaa All! Vreau un anime romance si comedie in afara de Kaichow wa maid sama Kimi ni todoke. o sa va mai spun care anime le-am vazut

Fundiaaa :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna big grin Cele mai frumoase anime-uri de dragoste sunt Sword Art Online (Cel mai tare anime, e pe locul 1 in topul meu), Clannad & Clannad After Story (Are foarte mult romantism, multa drama, si si mult amuzament) si as mai putea sa iti zic unul care e asemanator, aproape identic cu Clannad, numit Suffle big grin Trebuie neaparat sa le incerci, nu trebuie sa imi dai funda daca nu vrei, dar trebuie neaparat sa le incerci big grin

Vizionare placuta! :*

2 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Brothers Conflict
Aquarion Evol
Mayo Chiki
Tonari no Kaibutsu-kun
Kaze no Stigma
Sankarea
Special A
Sukkite Ii Na Yo
Toradora
Ouran High School Host Club
Kamisama Hajimemashita
Inu x Boku SS
Hyouka
Kokoro Connect

| Notyourbusinesskid a răspuns:

Lovely complex
Itazura na kiss
Tonari no koibutsu-kun
Kyoshiro to towa no sora
Earl and fairy
Skip beat
Fruits basket
Otome youkai Zakuro