| Notyourbusinesskid a întrebat:

Hey, imi dati si mie cateva nume de manga care sa aiba ca personaj pricipal o fata care trebuie sa se casatoreasca cu un baiat, iar ea nu vrea dar pana la urma reuseste sa tina la el.
Multumesc

10 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Reimei no Arcana
The Color of Earth

http://miauti.blogspot.ro/ (recomandari manga)

| Notyourbusinesskid explică (pentru Miauti):

Le-am citit.

| Miauti a răspuns (pentru Notyourbusinesskid):

Atunci scot artileria grea Red river (Sora wa Akai Kawa no Hotori)

| Notyourbusinesskid explică (pentru Miauti):

M-am uitat sa vad cam despre ce e vorba si am observat ca nu e ceea ce caut, mersi oricum.

| Reiikó a răspuns:

Cred ca intr-un fel este cum vrei tu Maid-Sama. Este vorba despre o tipa saraca, care era presedinta scolii, iar un "obsedat" cum ii zicea ea.o tot urmarea si se intampla multe chestii amuzante si la sfarsti se casatoresc. Manga`ul este tradus doar pana la capitolul 12, dar pe mangafox poti gasi cele 85 de capitole in engleza. :3

| Notyourbusinesskid explică (pentru Reiikó):

Clar nu ma refeream la asta, oricum am citit-o.

| Dee_Dya_1997 a răspuns:

Hadashi De Bara Wo Fume - I loved it big grin, fundita?happy