| Gamerita a întrebat:

Dati`mi si mie exemple de subiecte cu care poti vb cu prieten(AMIC) ff bun pe mess big grin thx! :* funda la cele mai bune! :X

11 răspunsuri:
| XηαтѕυмєX a răspuns:

Pe mess te plikty` repede. Dar poti vorbi despre ce ai facut la scoala sau cv de genu`. Mai bine citesti o carte si pe urma vb pe mess de ce s`a intamplathee hee Cum vr uh eu ti-am dat un sfat :*

| EdiT a răspuns:

Hell00 D@c@@ nu ai 0b$3rvat aici e J00curi PC/Online n00 e categ0ri@ m33s3ng33r.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica, filme, faze amuzante de la scoala...nu stiu chestii din astea laughing

| hunterpainting a răspuns:

Vremea

| Gamerita explică:

Da interesantlaughing vremea... laughing

| Gamerita explică:

Multumesc tuturor!big hug o sa va votez pe toti!:*

| DolsePapusik a răspuns:

Vorbesti cu amantu' laughing

| Felix65 a răspuns:

Despre ce iti place tie/lui/ei sau un lucru amuzant de la scoala!

| iiBeiibiiy a răspuns:

Despre seex laughing))

| Gamerita explică (pentru iiBeiibiiy):

Ee da laughing))) nu rolling on the floor

| iiBeiibiiy a răspuns (pentru Gamerita):

De ce nu? Eo fac asta cu fostul iubit al cei mai bune prietene a mea.hee hee