| geoox550 a întrebat:

Dati-mi exemple de subiecte de vorbit pe mess cu baiatul pe care il placi.

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

-Despre voi 2 :X
-Despre cum a parcurs ziua respectiva
-Despre prieteni
-Despre Craciun
-Despre fostele lui relati(cred ca merita sa-i sti trecutu')
-Despre ce jocuri, activitati mai are
-Despre familia sa
-Un adevar si provocare
-Despre animalul sau(ex : CE mai face catelul tau"Numele")
-Despre orice crezi tu ca l-ar interesa(fotbal, basket, masini )

| Lora a răspuns:

Pai exista atatea de discutat cand te intereseaza o anumita persoana, nu trebuie sa copii pe cineva, e nevoie de putina spontaneitate si ingeniozitate si totul va veni de la sine.Haide pune-ti putin mintea la contributie, stiu ca esti isteata si poti!

| Ingerash a răspuns:

Poti vorbi despra ce ati facut astazi, despre scoala, poti sa il intrebi de gagicile pe care le are(doar in gluma si speri sa zica, ca nu are), despre note, cat de enervanti sunt profi etc

| Idk007 a răspuns:

Crede-ma ca asta fac eu acum.incerc sa caut subiecte de vb cu un fost iubit.cu care mi-as dori sa ma impac.winking
Si crede-ma ca o sa-mi iasa si fara sfaturile altora.Adica nu stiu.Lasa totul de la sine, vezi daca dezvolta subiectele, daca ati mai fost imp (ca in cazu meu).si nu vrei sa fie asa evidente apropourile sa va impacati ia-l usor. Fara intrebari gen : ce-ti mai face gagica sau abureli.Fa'l sa'si aminteasca unele clipe petrecute langa tine.happyUite eu am vbt k el aprp o ora numai tampenii d'astea.In schimb acu imi vine sa-mi dau pumni in cap si sa'l bat.A iesit dp mess si n-a zis nici macar "pa".i'am trms un sms "puteai sa spui macar pa, sau noapte buna".nu mi-a rasp nici la asta! O sa'l bat laughing

| simonna a răspuns:

Muzica, petrecerea timpului liber, despre reltiile de prietenie cu alt cineva, relatia cu familia nu stiu dar cam sa ceva
happy

| zacusca16 a răspuns:

O sa-ti vina pe moment ce sa faci si ce sa-i spui dar fii discreta nu incepe cu prostii
bafta

| MANU_2969 a răspuns:

Ce zici sa-l lasi pe el sa incepa? daca te place o sa inceapa sa vb el! daca nu te place poti sa il chemi direct la tine in pat dupa aceea poate o sa-i placa de tine! altfel nu ai nici o sansa cu un baiat care nu te place! sper sa te ajute!winking