| Aly_9916 a întrebat:

Imi dati mi-e subiecte de vorbit pe mess cu o fata care abia am intalnito

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Intai intreab-o cati ani are. Apoi incearca sa afli ce pasiuni are, unde invata sau unde munceste. Intreab-o de muzica si filme preferate. Iti garantez ca odata inceput un subiect poti aprofunda de uiti cum trec orele.

29 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Cand e de pus cratima nu pui.

| eoooo a răspuns:

Imi dati si mie subiecte de vorbit pe mess cu o fata pe care abia am intalnit-o ...nu suna mai bine? happy

| iulia_7645 a răspuns:

Ba cu o fata nu se vb asa ce credeti ca este un obiec date mare si o sa vezi ca o sa mearga(cred)cel putin mie mi-ar placea sa faca un baiat asa mie si sunt fata (voi baieti chiar nu stiti sa vb cu o fata?)bine te-am ajutat si apropo jalniclaughing

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Pai o intrebi ce gen d muzica asculta, ce hobby-uri are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreu sa vorbesc cu o fata.vreau sa o intreb ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreu sa vorbesc cu o fata. vreau sa o intreb ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine esti de ce nu raspunde nimeni pua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine esti de ce nu raspunde nimeni pua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jehf8r5y89

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dsfdsafadsf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba
cefaci ma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall ce faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei sa spui cu asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai ce mai obsedatie de fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ati dau. tu cu cine ai vrea sa vorbesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok deci...laso cu filmele, muzica sau alte chestii incearca sa o intrebi despre ea personalitatea ei c-am ce o atrage la un baiat si dupa aceea tu poti completa vei vedea e chiar foarte usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xfcgdvgdfhvbngfnmjgfhbjfdnvhfbchv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti pe mesinger

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
ce faci frumosule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab`o daca s`ar combina cu un manelist. rolling eyes geez esti jalnic ma mir ca ai primit raspunsuri care nu`s glume...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inceput, vezi ce caracter are fata, dupa aia
incerti sa te implici mai mult in situatie, nu brut, frumos, apoi o intalnire apoi o sa ajungeti la stagiul de amici cu o conditie fizica buna, f buna
SUCCES.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o saruta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai iubita daca este pentru fata daca este pentru baiat il intrebi daca are iubita te dai bine pe langa el daca il placi sau il intrebi ce fel de persoana este daca nu il cunosti