| Al3xCojbuchi a întrebat:

Id-ul lui Mos Craciun: mos_smecher_craciun2011 Add si spuneti-i ce va doriti de craciun

7 răspunsuri:
| Al3xCojbuchi explică (pentru onasis1961):

Adauga id-ul.Pe Mos il gasesti online de la ora 17 pana la ora 21happy Cred ca la a 2-a dorinta te refereai la masinalaughing

| FuNN a răspuns (pentru onasis1961):

Mi-a placut raspunsu tau as vrea si eu astea+ o raba plina cu pachetele cu mi si mi de euro+ o vila asa mica cam cu 6 etaje + ce ai zis tulaughing

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Nu e asta straight face
Eu am ID-ul lui... Si e : sexy_mos_craciun_boy_2012

| Popcorncubranza a răspuns:

Frumos thinking

| AcadeleeeColoratee a răspuns:

Ok. O sa il contactez cat mai repede ca sa ii zic ca vreau de craciun un avion cu reactie

| atentat a răspuns:

Frumos