| crooxel a întrebat:

Voi ce va doriti de Craciun? (spuneti si lucruri materiale tongue)

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fiu sănătoasă ca să pot să mă îngrijesc de starea de sănătate care este foarte șubredă a tatăului.
În rest nu-mi doresc nimic.
Pa, pa.

| Graphee a răspuns:

- Sănătate, că-i mai bună decât toate. Înţelepciune şi tărie în credinţa în Dumnezeu. De alte lucruri materiale, în prezent, nu prea am nevoie.

Numai bine.

| elena a răspuns:

Sa vina Mos Craciun, el stie, ce cadouri vreau.

| 愛日本 a răspuns:

Eu aş vrea să existe Moşu'hee hee! Ar fi tare, nu? smug
În rest multă fericire sănătate, ciocolată buna buna :X
mii de haine! un calculator nou raised eyebrows o maşină laughing (decapotabilă preferabil) big grin

| mika a răspuns:

Multa fericire, si ceva material o masina 4x4 audi!:X:X
tu?

| sunshine939 a răspuns:

Imi doresc permisul de conducerebig grin

| xKaяikatuяix a răspuns:

Euu vreau un iphone Lux love struck!

| ir3al a răspuns:

laughingVreau sa imi aduca un Mos Craciun mai mic, brunet, de vreo 18-19 ani?laughingtu?

| crooxel explică:

Multa lume m-a intrebat ce imi doresc. ei bine din punct de vedere "spiritual" sanatate, sa revina bff meu in tara si pe cineva pe care sa iubesc si sa ma iubeasca :X
din punct de vedere material... ei bine de asta am pus intrebarea ca nu prea stiu celaughing... poate un snowboard big grin