| ana_1364 a întrebat:

Spuneti fiecare ce va doriti de Craciun.

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Numai note de 10, sa se dea o lege prin care sa fim obligati sa nu mai mergem la scoala, alt telefon, laptop...multeeeee

9 răspunsuri:
| Roberta00 a răspuns:

Aparat foto digital; x

| Dσℓℓу a răspuns:

Buna.imi doresc sa ma iubeasca profa de mate:X::angrylaptop, web, tel cu touch)

| Fundiツ a răspuns:

Un telefon nou cum ar fi un iphone, Nokia n97

XoXo

| Alpha13 a răspuns:

O acadica big grinlaughing

| coss a răspuns:

Sa contribuie mama cu catziva bani ca sa imi iau un sagem my511x

| coolgirl16 a răspuns:

Sa nu mai puna toti de pe TPU intrebari stupide ca astalaughing

| cristina_5333 a răspuns:

Clienti care sa iti plateasca facturile la timpul lor big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu vreau o placa noua de intins parul, si cartile fetelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ar placea niste manusi noi, boboane, machetute de coletie(masini), daca se poate un laptop si cam atat.
Sa ti-se indeplineasca toate dorintele si o zi buna!