| test5 a întrebat:

cand sunt singur acasa noaptea vine un prieten la mine si adoarme primul ce farse pot sa-i fac in somn?

Răspuns Câştigător
| IAmSoDifferent a răspuns:

Poti sa ii desenezi mustata sprancene. cu pasta de dinti sau cu frisca. sau ii pui frisca pe maini si apoi il gadili si sa se scarpine sa dea cu mana pe fata (ca la desene). sau thinking sa il gadili si cand se trezeste tu poti sa te faci ca dormi. sau sa il sperii. sau. thinking sa dai muzica la maxim. si d`aia mai de groza. sa se sperie, poti sa il stropesti cu apa si sa faci lumina in camera si sa ii spui ca e tarziu si sa va sculati ca ti`e foame. sau. nu stiu sunt multe farse de facut laughing

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-i niste frisca sau ceva de genu asta in mana si apoi gadila-l la nas...laughing

| symonyk007 a răspuns:

Pai cind adoarme pregatestel cu flori dinalea de plastic asa ca pe un mort si vezi tu ce mai improvizezi si apoi fai o poza sau murdarestel cu pasta de dinti

| ZuZZZZuuuUUuuu a răspuns:

Il dai cu pasta de dinti pe fata, il faci mustati cu carioca sau poti sa il machiezi cu fardurile mamei tale ii faci o poza si eu arati a doua zi, iei o sticla sau ceva cu apa rece rece si o torni pe el happy

| rraul a răspuns:

Inainte sa vina sa iti cumperi niste branza topita si sa o lasi sa mucegaiasca sau cu pasta de dinti si ii pui pe fata intr-un loc si incearca sa il atingi usor cu o pana sau cu un fir de ata si o sa vezi ce se intampla dupa aia laughing)am incercat si eu cand am fost intr-o tabara, meritarolling on the floor

| RB26DETT a răspuns (pentru rraul):

De fapt il murdaresti pe mana si il atingi pe fata usor cu o pana si vezi ce se intampla dar si ideea ta e buna.

| oNesquik a răspuns:

Daca nu dormi cu el.e de bine...eu zic sa nu`i pregatesti farse...ca nu stii ce "farse" iti poate pregati elthinking