| KidDuletzu a întrebat:

De ce mama ta vine noaptea la mine acasă?

Răspuns Câştigător
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Ce? Si eu care credeam ca se duce la market worried

15 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ca sa-ti spuna o poveste...sau sa-ti povesteasca un film...sau sa faceti un film

| Bogdanux a răspuns:

De trefla.

| LoL a răspuns:

Il cauta pe tata

| Pralină a răspuns:

Ce coincidentaaaa! Asta voiam sa te intreb si eu!

| lalalalallll a răspuns:

Pentru că m-am trezit din juma' în juma' de oră și ea era tot în casă.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Am trimis-o eu sa te spionezebatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| Loome a răspuns:

Ai mulți boscheți.

| Insomnii a răspuns:

Vezi ca aici gresesti ca aia e bunica si e cam in calduri saraca...sa ai maree grija de ea.

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Degeaba...

| Aleqa a răspuns:

Pt teme.Am nevoie si i'am cerut sa te contreleze si sa ia notitebatting eyelashes.

| DreamAutopsy a răspuns:

Să întrebe proștii.

| lynes a răspuns:

Sa intrebe de mine.

| Pufulethee a răspuns:

De mere, d pere, de bomboane, de tigari, de seakspeare, de kiki, de maka...tongue

| GaBlOnTzzz a răspuns:

In caz ca nu stiai mama are 30 de ani de hotie, talharie si escrocheri; cred ca vine la tine sa te scape de obiecte prin casa...