| Anddii a întrebat:

happy. Sunt un mare fan anime de cand eram mic, si mai nou sunt foarte interesat de manga. Vreau sa stiu unde pot gasi(siteul, adresa web exacta big grin) unde pot gasi colectia intreaga manga Naruto, de la inceput. Am cautat eu, numai ca am vazut. ca incep minim de la 400 si ceva. va rog sa ma ajutati, dau funda :X happy Chiar m-ati ajuta! O zi buna tongue

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut.
Din pacate nu gasesti restul capitolelor traduse in romana mai vechi de capitolul 380.
http://shinobi-fansub.ro/threads/volume-naruto.2300/

5 răspunsuri:
| AndaluziaM a răspuns:

Pe animekage.ro

| DrNefarious450 a răspuns:

Mangashop.ro

| smekerash255 a răspuns:

Animekage

| Stoian_Bianca_1980 a răspuns:

Buna! Acest site nu stiu daca are toata manga dar am incredete ca o sa o gasesti pe toata! animekage.ro