| GoAndFuckTheBitch a întrebat:

Sall TPU, is nou pe aici deci o sa va pun intrebarea: Cand eram mai mic varul meu mi-a spus de un anime, Naruto si am inceput sa ma uit la el acum un an, cand a inceput Shippuden am fost surprins, credeam ca s-a gatat animeul, si dupa ceva episoade am auzit si de manga, dar pe mine ma enerveaza animeul de pe animekage pentru ca e foarte in urma, asa ca as vrea sa stiu, sunt la episodul 274 (l-am vazut) numit: Formatie completa Ino-Shika-Cho, atuncia cand se transforma Choji intr-un fluture, dar faza este ca daca ma apuc de manga nu stiu ce episod e acel 274, sa ma duc in continuare cu 275. Si daca nu am zis cum trebuie ce am zis, va rog sa imi explicati cum sta treaba cu manga, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AdiAdrian1995 a răspuns:

534 - La revedere, Ino-Shika-Chou de aici in colo trebuie sa citesti
si eu ma uit si citesc manga

1 răspuns: