| Animeforlifee9921 a întrebat:

Salut! Urmeaza sa vina ziua colegului meu,cel cu care sunt eu mai apropiata. Lui ii plac mult anime-urile si e pasionat de One Piece. Ce credeti,as putea sa ii cumpar ceva cu One Piece,cum ar fi o cana sau un tricou? Ma gandeam sa il intreb daca i-ar placea ceva cu acest anime,dar dupa poate isi da seama ce vreau sa ii cumpar. Vazusem si o husa de telefon, dar unii oameni considera anime-urile cringe si cand scoate telefonul poate va rade lumea de el. Voi ce ati recomanda?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Iti sugerez sa ii oferi un card cadou pentru Carturesti.Le gasesti de vanzare in Carrefour si in acest fel isi poate sarbatoritul cumpara orice doreste din sectia cu tematica anime/manga.

| Wr3nch a răspuns:

Eu as zice o cana sau o figurina. Sunt si de colecție, arata frumos si nu foarte scumpe. (Sub 150 de lei)

| Jxndagh a răspuns:

I ai o palarie de taran si zici ca e merch editie limitata laughing

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Jxndagh):

Eventual cu o fundita rosie pe ea ca cea a protagonistului laughing

| StoicAnalysis a răspuns (pentru Jxndagh):

Eventual cu o funda rosie pe ea ca cea a protagonistului laughing