| SeeDifference a întrebat:

Serialul Naruto:
As vrea sa-mi spuneti copilaria unui personaj preferat sau care va marcat intr-un fel.

10 răspunsuri:
| Gekkō a răspuns:

Sasori. E un personaj extraordinar si a avut o copilarie zdruncinata, lipsit de parinti, neoferindu-i-se dragostea parinteasca, caldura sufleteasca. A fost singur pot spune, si toate lipsurile astea l-a facut sa devina ce a devenit si sa fie rau. Oricum, e poveste lunga si probabil ca o stii si tu

| SeeDifference explică (pentru Gekkō):

Imi plac povestile lungi.

| Gekkō a răspuns (pentru SeeDifference):

Da, Naruto, Pein, Sasori, Gaara, Sasuke au povesti interesante

| SeeDifference explică (pentru Gekkō):

Ai putea sa mi le spui?

| Gekkō a răspuns (pentru SeeDifference):

Sa ti le spun eu pe toate? aici?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SeeDifference):

De ce nu te uiţi la anime ca să le afli? E mai palpitant aşa decât să ţi le spună cineva.

| SeeDifference explică (pentru anonim_4396):

...Vreau sa aud parerea voastra, eu am vazut serialul naruto de 3 ori pana in prezent

| サクラ a răspuns:

Naruto- a crescut fara parinti avand sigilat in el pe 9 cozi.El a aflat abia cand Pain a atacat satul despre adevaratii sai parinti.
Alt personaj a fost Sasuke.Acesta a crescut urandu-l pe Itachi, dupa ce a masacrat intreg clanul, fara a sti ca aceasta a fost misiunea lui.

| maychanges a răspuns:

M-a marcat copilaria lui Gaara pentru ca nu l-a iubit nimeni.

| PikaPiku a răspuns:

Pe langa faptul ca Naruto are o copilarie marcanta si este unul dintre personajele mele preferate, Gaara este de asemenea un personaj drag mie care a avut parte de o copilarie grea, aproape in oglinda cu cea a lui Naruto. Ura care i s-a implantat in sufletul sau doar pentru a scapa de orice urma de slabiciune care i-ar putea diminua puterea, i-a ingreunat copilaria risipindu-i acestuia sansa la iubire, afectiune, grija, caldura familiei etc. In plus, acesta a trait ani la rand cu gandul ca mama lui nu il iubea si cu un tata care a incercat sa-i ia viata.

Speciale si marcante sunt si povestile lui Nagato si Haku.