| ANAHsneaman a întrebat:

Daca ati fi un personaj din serialul anime naruto ce ati fi? de ce?

9 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Faină întrebare.
Cred că aș fi Gaara (chiar dacă eu sunt fată). De cele mai multe ori mă aseamăn cu el în privința încercării de a mă autoizola, indiferența față de cei din jur și probabil a misterului care mă înconjoară.
Dar tu?

| ANAHsneaman explică (pentru Diabolique):

Si eu la fel il ador pe gaara nu imi place sa ma dau mare sau sa fac ceva sa ies in evidenta imi place stilul lui si cred ca ma aseaman. big grin desi sunt si eu fata.

| Ovidyu54 a răspuns:

Daca as fi un personaj din seria Naruto as vrea sa fiu un membru din Akatzuki Hoshigaki kisame

| claudiu11re a răspuns:

Sasuke ala sau cumm il cheama as vrea sa fiu deoarece imi place foarte mult de el cum joaca...:X:X:X:X

| IrinaIvashkov a răspuns:

Naruto. Chiar dacă sunt fatăăstraight face. Pentru că el este cel mai important în acest film. Face tot filmulwinking. Dar aşa pentru că sunt fată mi-ar plăcea să fiu şi Sakura pentru că e o fată curajoasă.

| fdhgcvnb a răspuns:

GAARA! Imi pare rau, dar nu vad rostul vreunei motivatii, parerea mea este ca se intelege de la sine. happy

| Kesariona a răspuns:

Orochimaru. Pentru ca e badass.

| arvamircea a răspuns:

Eu as fii Naruto :d. Pt. ca asa se numeste serialul deci ori e cel mai bun ori e cel mai celebru.

| Stefna a răspuns:

Naruto.Pentru ca pentru el ie facut tot desenul.