| xXxFaTiMa a întrebat:

Luni merg in excursie si mi-ar trebui niste farse pentru baieti(fara pasta de dinti, machiaje si markare!)
DAU FUNDA!
pentru ce mai ingenioasa farsa!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Intotdeauna mi-au placut oamenii seriosi.Nu zic ca nu e bine sa nu te distrezi, dar ce rezolvi daca le faci glume altora si ii pui in ipostaze nasoale? Mie nu mi-ar conveni.Imi cade cerul in cap cand cineva rade sau face glume pe seama mea.As zice sa te mai gandesti.Nici tie nu cred ca ti-ar face placere sa fii tinta unui plan.

| Asfgrhr a răspuns:

Buna. Stii ce am facut eu cand am fost in excursie? Noaptea cand niciuna dintre colegele mele nu dormeau, ne gandeam noi ce sa facem.O prietena de-a mea avea pe telefon sunete de groaza, si noaptea pe la vreo 3, noi deschideam usa si puneam telefonul pe hol si el avea fel de fel de sunte. poti descarca de pe net diferite sunete de groaza. Asta e cel mai tare lucru care l-am facut in vacanta.

Întrebări recente