| i86e2 a întrebat:

1. Credeți în paranormal?
2. Credeți în supranatural?
3. Credeți în vampiri și vârcolaci?
4. Credeți în draci și îngeri?
5. Credeți în fantome?
6. Credeți în spiriduși?
7. Credeți în Moș Crăciun?
8. Credeți în Dumnezeu?
9. Credeți în medicina alternativă?
10. Credeți în homeopatie?
11. Credeți că extratereștrii ne vizitează?
12. Credeți în animale mitologice ca dragoni, inorogi, sirene, Nessie, Big Foot, Yeti etc?
13. Credeți în viață de după moarte?
14. Credeți în reîncarnare?
15. Credeți în iad și rai?
16. Credeți în astrologie?
17. Credeți în telepatie și telechinezie?
18. Credeți în vrăji?
19. Credeți în suflet?
20. Credeți în zei din alte mitologii?

Pe moment cred că e de ajuns. Sunt curios ce credeți. Aș prefera să spuneți în ce credeți din toate astea, nu doar să dați cifrele.

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Nu-s un caine credincios.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cred in viata dupa moarte, in Dumnezeu, in reincarnare habar n-am daca o fi adevarat.

| thegatekeeper a răspuns:

1. Nu, desi mi s-au intamplau anumite chestii carora inca nu le-am putut gasi o explicatie rationala. Insa nu cred, in general.
2. Idem, fiindca supranatural inseamna aproximativ acelasi lucru ca si paranormal.
3, 4, 5, 6 si 7- Nu. Imi place sa citesc sau sa urmaresc filme/ seriale despre creaturi mitologice cu puteri supranaturale, insa nu exista in realitate, cu siguranta.
8. Nu. Sunt atee.
9. Da, intr-o oarecare masura.
10. Idem.
11. Nu stiu daca ne viziteaza sau nu, insa inclin sa cred ca nu suntem singura forma de viata din intreg Universul.
12, 13, 14, 15 si 16- Nu.
17. Da, insa nu sunt in totalitate convinsa.
18, 19 si 20- Nu.

| unknownn a răspuns:

1.Da.
2.Nu.
3.Nurolling on the floor.
4.Nu.
5.Nu.
6.Ce-i aia?rolling on the floor
7.Da.
8.Da
9.WTF is that? adica sa ma rog la Dumnezeu si sa ma fac bine? Nu!
10.Da.
11.Da
12.Nu
13.Da
14.Nu
15.Da
16.Nu
17.Da
18.Da
19.Da
20.Nu.

| Cetateanulturmentat a răspuns:

1. Nu
2.Nu
3.Nu
4.Da, oarecum...
5.Nu
6.Nu
7.Nu
8.Da
9.Nu
10.Nu
11.Nu
12.Nu
13.Nu
14.Nu
15.Da...
16.Nu
17.Nu
18.Nu
19Da
20.Nu
Suficient?

| GoguSteriade a răspuns:

Da pentru intrebarea 11.

suntserios
| suntserios a răspuns:

8. Da, oarecum, daca consider ca El este in sufletul meu.
9 De ce nu, plantele pot ajuta.
12 In Big Foot chiar da, ca la urma urmei e o maimuta mai mare de ce nu ar exista.
14 Nu imi aduc aminte sa mai fi trait odata, dar poate a mai fost cineva care arata fix ca mine odata demult.

Restul raspunsul este NU.

| 1Mihai1 a răspuns:

7.Nu
11.Nu
12.Nu stiu...
16.Nu
20.Nu

| Onio a răspuns:

Eu personal nu cred ca are rost sa raspund happy

Cu toate ca la intrebarea numarul 11 sunt in dubiu, dar nu imi permit sa spun nimic deocamdata whistling

Cred doar in simtul olfactiv, tactil, vizual, auditiv, acestea trecute prin filtrul rationamentului si logicii mele.

| Danutul22 a răspuns:

1.Da
2.Da
3.Doar vampiri
4.Doar ingeri
5.Da
6.Nu
7.Nu
8.Nu
9.nu
10.nu
12.nu
13.nu
14.da
15.e complicat ce cred eu si o sa ia prea mult sa scriu
16.da
17.da
18.nu
19.da
20.nu

| JustCrisii a răspuns:

Cred in marea majoritate deoarece aceste intrebari nu erau puse fara sa contina un sambure de adevar.De la ''ceva'' trebuia oricum sa porneasca nu?