| andrei182 a întrebat:

1.Cum stati cu glicemia?
2. Tensiunea arterială?
3. Pulsul inimii?
Cand vi le-ati luat ultima dată?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara Andreihappy
astazi am luat tensiune la cabinet si acum e buna fata de saptamana trecuta, asta era 12, 7, glicemie era 66 si am repetat analizele, iar pulsul in functie de starea mea..in general bunisoara, avan in vedere ca am probleme cu inimioara si tensiunea.
O seara buna si multa sanatatehappy

| AnaBejenaru a răspuns:

Habar n'am!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

1. gilcemia 80 ( mi-am luat-o la "disperare" la îndemnul cuiva, văzând ca mănânc multă ciocolată happy
2. 9 (oscilez intre 9 si 10, dar azi 9 si ceva)
3. 105 (cred că inima a bătut prea tare de frica înțepăturii, fir-ar!)

| RalucaH24 a răspuns:

Buna! Cu glicemia stau foarte bine ( valoarea este 99, numai bine ), cu tensiunea arteriala e bine, are o valoare normala si cu pulsul total normal, fara probleme ( 60–80 BTM ). Saptamana trecutawinking.E bine sa le mai verifici uneoriwinking.