| MissDelevingne a întrebat:

1. Daca sunteti ardeleni, sunteti mandrii?
2. Daca nu sunteti ce parere aveti despre noi?
3.Ati fost in Ardeal?
4.Ati auzit ceva despre aceasta zona?
5.Stiti cumva ce istorie are?happy

Cel mai bun rasp---Funda!

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

1.No amu', ce îi cu întrebarea asta? Normal că îs mândrii.
2. Bună cool.
3.Nu,dar cu siguranţă voi merge cândva.
4.Desigur smug
5.Nu în mod special. happy

| Libelle a răspuns:

1.Nu sunt ardeleanca.
2. Oameni obisnuiti sunteti.Imi place modul in care vorbiti-``nu`i bai``,``ioi``,``no bine``, etc.
3.Da,am fost.
4.Nu despre zona neaparat.Multa lume mi-a vorbit despre un oarecare aer de superioritate fata de restul tarii, datorita influentei vechi austro-ungare.Acum eu n-am avut de a face, deci nu zic cu rautate.
5. Oarecum.

| User a răspuns:

No, binențăles că dalaughing. Cine mai are o limbă aşe frumosă ca a nostă?!

| Ciprian a răspuns:

1. Nu sunt ardelean
2. Am o parere buna despre voi.
3. Da, am fost.
4. Da, am auzit multe lucruri frumoase.
5. Nu stiu intreaga istorie, numai o parte, dar este foarte interesanta.