| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce parere aveti despre ardeleni? Ma refer, nu la popor ci la baietii ardeleni. Daca sunt seriosi intr-o relatie.

Răspuns Câştigător
| mady04 a răspuns:

Eu sunt de parere ca da ardelenii is altfel, sunt mult mai calmi, mai calculati si foarte amuzanti. Deci mie imi plac, dar oricum orice poate fi asa...

7 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Conteaza caracterul omului nu faptul ca este moldovean, oltean, etc!
Cat 12 ani ai?

| maryalx a răspuns (pentru Xenya):

Nu am 12 ani! Dar unii mai sunt influentati si de chestia asta. Gen ca sunt ambitiosi / orgoliosi etc.

| Xenya a răspuns (pentru maryalx):

Tu glumesti? Cum sa te influenteze asa ceva?!
Daca este sa vorbim de ambitie si de orgoliu putem sa spunem ca tot globul este ardelean rolling on the floor

| caterinasmile a răspuns:

Are dreptate 'Xenya'! Conteaza cum afost crescut, cum gandeste, caracterul in general.

| Xenya a răspuns (pentru caterinasmile):

Nu ai cu cine sa vorbesti...degeaba te chinui ca nu intelege!

| NuStiuDeCe a răspuns:

Mno pretenash happy eu hapt daci din ardeal is siapoi de nu sezi bland atata bataie ti lua de nu ti videa bine laughing))) esti nebuna? laughing) o innebunit romanica tata

| MissAnonymous a răspuns:

Nu am avut ocazia sa cunosc ardeleni, dar e dragut accentul laughing. Ok, glumesc. Nu conteaza unde te-ai nascut, ci cum gandesti.Tot ce stiu (din diverse surse) e ca baietii de la tara sunt mai seriosi si mai harnici decat baietii de la oras thinking