| anonim_4396 a întrebat:

1. De ce este posibil sa pierdem bagaje de cala?
2. Cum evitam pierderea lor sau sa le luam in stare buna?
3. Ce companie aviatica NU oferă siguranța maxima a bagajelor de cala?
4. Cum ne putem asigura bagajele de cala?

1 răspuns:
| Alphahkbg a răspuns:

Ai gresit firma aicea nu e domeniul nostru du-te la astea care se ocupa cu planificarea calatoriilor ca se pricep
1.Din incompedenta celor ce lucreaza acolo
2.Depinde ce ai in ele pui un strat de folie protectoare in valiza si un cip in el ca sa il gasesti in caz ca il fura aia de la aeroport
3.Nu ai cum sa fli asta se face pe ture da ca prinzi unu bun la plecare ai noroc sa prinzi si un idiot la plecare care sa le piearda