| Leerix a întrebat:

1) Fără ce nu ai putea rezista o zi?
2) Care sunt cele trei lucruri de care nu te poți sătura niciodată?

Răspuns Câştigător
| MegamortX a răspuns:

M-aș putea lipsi de orice lucru material pentru o zi, în afară de cele de care am nevoie pentru a trăi. Și nu există lucru de care să nu te poți sătura. Toate devin plictisitoare la un moment dat, oricât de mult te chinui să negi asta.

7 răspunsuri:
| William a răspuns:

1) aer.
2) a. smite
b. aer
c. sa explorez (orice)

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă există chestii fără de care nu ai putea rezista (și aici nu mă refer la aer, apă, mâncare), înseamnă că ești dependent. Și doar idioții depinde de lucruri materiale sau de vicii.
Sunt o mulțime de chestii care-mi plac și pe car ele fac destul de des. Spre exemplu să beau bere. Sau să fac mișto de oamenii care încearcă să facă ceva. Sau să beau bere în timp ce fac mișto de oamenii care încearcă să facă ceva. Dar aș putea trăi foarte bine și fără astea două. Se găsesc mereu noi lucruri pe care să le încerci când rămâi fără sau te saturi de alea vechi.

| Sociopat a răspuns:

N-am vicii.Dar daca e s-o luam mai serios n-as putea rezista fara palton ca imi ingheata coitele.
Nu ma satur de prajitura tiramisu pe care o face mami.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 cu siguranta aer
2 muzica, alergat si mancare

| SadBlackAngel a răspuns:

Fumul de tigara, mobilul si computerul.

| somebodythatiusedtoknow a răspuns:

1. Fara aer. Si cum prietenul meu e aerul meu, fara el.
2. Prietenul meu, cafeaua si filmele - marile mele vicii.

| BlackSilver a răspuns:

Apa,aer si alimentara cred big grin