| Cavani1999 a întrebat:

1. Inscrierea la facultate se poate face si online?
2.Care sunt cele mai usoare facultati?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

1. Nu se poate pentru ca trebuie sa mergi tu personal sa depui un dosar (fizic nu electronic)
2. Cele mai usoare facultati sunt alea private gen Spiru unde nu te bate nimeni la cap sa inveti sau sa fii prezent. Dar astea sunt si cele mai nefolositoare pentru ca daca nu inveti nimic acolo le cam faci degeaba.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Inscrierea la facultate se poate face si online?
Nu.
2.Care sunt cele mai usoare facultati?
Studiile făcute când ești la închisoare.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da se poate. Dar tot trebuie sa te duci sa depui un dosar dupa si sa confirmi. Diploma de bac nu ajunge singura la aia, stii?
2. Pai te-ai gandit la o facultate? Ce oras? Sau nu conteaza asta pentru tine. Si daca zic ca facultatea de... oua, e bun raspunsul, chiar daca nu e la tine in oras sau in imprejurimi?

| Alohababy a răspuns:

Nu se poate pe net și cea mai simpla diferă de la om la om, poate fi și facultatea de medicină că doar e de memorat și poate fi și aia de matematica unde faca nu te duce capul n ai ce face acolo