| Anonimafarahaz2 a întrebat:

Se mai intampla ca site-ul de admitere online a unei facultăți sa dea eroare si sa nu te poti conecta?
Ieri mi-am incarcat toate documentele pentru înscrierea la facultate (Titu Maiorescu) pe site si astazi cand am vrut sa ma conectez pe portalul de admitere nu imi da voie. A mai patit cineva?

1 răspuns:
| dominoSS9 a răspuns:

In teorie, daca nu iti este furnizata o informatie referitoare la eroarea care te impiedica sa accesezi site-ul, s-ar putea ca, concomitent cu tine, alte zeci/sute/mii de elevi sa acceseze site-ul facultatii, lucru ce ingreuneaza accesarea portalului. Incearca mai tarziu sau contacteaza telefonic/e-mail secretariatul facultatii unde doresti sa aplici si asigura-te ca totul e in ordine.