| AlexValentinn a întrebat:

1. Pe badoo poti sa cauti pe cineva dupa nume sau ceva nu dupa zona, strict dupa nume?
2. Daca sterg contul dupa badoo, persoanele cu care am vorbit imi mai pot vedea contul care l-am sters? Si mesajele pe care le-am avut cu ei se sterg sau le raman in arhiva?

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Badoo nu e un site prea serios. Referitor la contul șters, dispari de acolo, dar persoanele cu care ați discutat au mesajele dumneavoastră.

| RoCkKiD a răspuns:

1. Nu
2. Pentru 30 de zile iti raman datele, dupa 30 de zile se sterge tot.