| iosif987 a întrebat:

200 Push-ups in fiecare zi timp de 30zile a dat roade la cineva? Si eu as vrea sa fac acest challenge!

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce roade sa dea? Lucrezi piept si triceps (70% piept) cu aceeasi greutate, fara sa-i lasi timp sa se recupereze...

Si ce rezultate fara o alimentatie speciala, bogata in proteine? Cand vrei muschi mananci si 3-4 fripturi pe zi (+oua, branza si altele). E ok sa mananci singur cat o familie de 4 persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti disperat, fa 3 zile la saptamana. Daca nu ii dai timp muschiului sa se regenereze ( adica sa creasca, in alte cuvinte) mai mult strici decat sa faci "muschi".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva, dar nu te asteapta la wow. Dupa 2-maxim 3 saptãmâni deja 200 de flotari sunt o glumã, sunt bune dar la un moment dat trebuie sa modifici variatiile/ greutate, existã ghiozdane sau o variatie a lui Omar Isuf Vezi pe Youtube, https://www.youtube.com/watch?v=qrTtV6xN9OY&feature=share
Ar fi ok daca ai putea face un asemenea echipament, ai face un piept, umeri, brate mult mai bine.Asta dupã ce depasesti acest challenge

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Brate? Pentru tine "triceps" inseamna brate? laughing))

De cand se fac brate cu flotari? Apuca-te de sah.