| MatzzaaaEteeNaa666 a întrebat:

2012 este un an care starneste tot mai mult interesul si curiozitatea persoanelor din jur, ca si mie.big grin.Deci,voi ce credeti, murim anul asta?laughing

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Habar n-am daca murim sau nu, daca credem in Dumnezeu ne ridicam in ceruri iar dusmanii vor arde in flacari cum merita. Dar daca ar fi sa fie adevarat mi-ar parea bine pentru ca s-a dat peste cap destul lumea asta si e nevoie de o reinnoire a populatiei.

| PinkTerror a răspuns:

Dupa cum iti e norocul.

Oameni mor in fiecare zi. boli, accidente, crime si suiciduri.

Dar daca intrebi daca o sa fie un dezastru mare in care o sa moara toata lumea... trezirea! traieste viata si nu te mai gandii la enspe mii de variante. daca te gandesti prea mult la prostiile astea poate nu o sa vezi masina aia care vine spre tine cu 100 KM/ora.

Have Fun

| Clauvdgg a răspuns:

Nu murimwinking!

| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Dupa parerea mea, fara suparare, oameni au luat-o razna. Nu o sa murim. Nu o sa se intample nimic. Un prost a spus o poveste de adormit copiii si acum toata planeta il crede. Sa fim seriosi! Si despre 2000 s a spus la fel si nu am murit. Nici acum nu am murit. Nu murim! Tu ce parere ai?
Ps. Stiu ca am pus cam multe semne de exclamatie dar prostia asta am auzit-o de prea multe ori.