| matadoru a întrebat:

Credeti in ce se spune despre anul 2012? de ce?

Răspuns Câştigător
| luetA a răspuns:

Atat timp cat nu este nici o dovada certa care sa demonstreze aceasta presupunere normal ca nu cred.Este o dovada in care multi cred ''Calendarul Mayas''. Sa fim seriosi trebuia sa se opreasca undeva numaratoarea lor. Am citit ca e foarte complex si greu si probabil ca s-au saturat saracii.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu stiu o chestie.Ca n-am sa mor la 18 ani, deci in 2012.Si daca vine sfarstiul lumii eu n-o sa mor.Nu la 18 anicrying
Glumesc.Sunt aberatiiwinking

| Ana-Maria94 a răspuns:

Am crezut, acum nu stiu ce sa mai cred, pana la urma nu e dupa noi, chiar daca crede-ma chiar daca nu numai D-zeu stie, eu sper sa fie bine, dar...

| silver19 a răspuns:

Fivar filmu sa va fie laughing o sa fie la fel cum a fost si in 2000! lol

| NimeniCuActe a răspuns:

NU credem! Incetati cu intrebarile de genul happy Pentru ca nu cred ca omul poate sa afle cand e Apocalipsa doar pe baza unei supozitii.