| anonim_4396 a întrebat:

8 Martie:La multi ani tuturor femeilor, domnisoarelor, bunicilor, etc! Va urez multa sanatate si o primavara frumoasa!happy

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mulțumesc. La fel.

| aliceinchains a răspuns:

Mie 8 martie mi se pare o zi normală, ca toate celelalte, nimic interesant sau special, meh.

| Anonimanonimus677 a răspuns (pentru aliceinchains):

Nu e o zi oarecare...e ziua femeii...dar tie ti se pare si 1 martie o zi oarecare?happy

| aliceinchains a răspuns (pentru Anonimanonimus677):

Da! Ce e special la 1 martie, că ce? Că vine primăvara? Nici măcar nu e cu adevărat primăvara atunci, ci pe 21. Și că dai și primești niște tinichele ce se numesc mărțișoare? Pl. E mai bullshit.

| Anonimanonimus677 a răspuns (pentru aliceinchains):

Si tu ce sa zici...ma rog daca ti-e ti se par sarbatori inutile atunci preoblema ta:p

| aliceinchains a răspuns (pentru Anonimanonimus677):

" Și tu ce să zici "? Păi tu m-ai întrebat, ți-am răspuns ce cred și ți-am spus și de ce. Da, sunt absolut inutile, împreună cu Valentine's Day, Halloween, sărbători ale sfinților, porcării.

| hideaway a răspuns:

Mulțumesc! Și tu la fel!
Să ai parte de o zi minunată!

| AnnaAnnne a răspuns:

Multumim la fel, sa ai parte de toate cele bune!

| Himera a răspuns:

Lasa urarile si scoate ciocolata.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Himera):

Lasă ciocolata că faci diabet.

| Himera a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu fac, ca o sting cu vin.