| RAY a întrebat:

A avea incredere in tine insuti totala chiar daca e irationala e buna?

Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

uita-te la aia de la x factor care merg acolo cu ditamai stima de sine si se fac de ras

oare e asta un lucru bun?

| RAY explică (pentru AirănMeidăn):

Eu mai ma uitam la rtl deutschland la x factor, da am vazut si in Romania da e aiurea

5 răspunsuri:
| TheSeventhLion a răspuns:

Increderea in tine este cel mai important lucru. Daca tu nu ai incredere in tine si nimeni nu are, atunci nu vei da randament. Daca cumva tu ai incredere in tine si altii o au, atunci vei avea doar de castigat in viata. Dar nu trebuie sa abuzi, toata lumea poate gresi. Daca ai tot timpul incredere in tine, la un moment dat vei gresi si acea incredere se va sparge. Asa ca trebuie ca increderea ta sa fie rationala.

| RAY explică (pentru TheSeventhLion):

Clar,dar daca esti urat si te supraapreciezi crezand ca esti un fat frumos nu e irational asta?

| 7octombrie a răspuns (pentru RAY):

Fiecare are dreptul sa-si aprecieze frumusetea cum doreste, deci nu vad o problema!

| RAY explică (pentru 7octombrie):

Asa e