| RAY a întrebat:

Cata incredere ai in tine insuti? cata incredere ai in alte persoane?

16 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey Ray!

Eu unul am incredere 100% in mine...imi cunosc interesele si stiu cat de mult pot sa duc fapt pentru care iau si decizii care sa ma avantajeze.

Nu am avut norocul sa intalnesc o persoana in care sa am mare incredere.
Nu imi place sa sufar pentru greselile altora dar imi accept propriile greseli pe care incerc sa le indrept.
Nu am incredere in cei din jur...sunt imprevizibili.

Am incredere 100% in mine, pana acum nu m-am dezamagit niciodata (cum suna asta happy )
In parinti am cea mai mare incredere (dupa mine evident), mai ales in tata. Deciziile sale si din cand in cand ale mamei sunt singurlele pe care nu le pun la indoiala si pe care le urmez si eu.
Vorbesc orice cu ei. Suntem foarte apropiati.

De ce le urmez si eu? Gandesc exact la fel ca tata deci amandoi luam cam aceleasi decizii. De aceea am incredere.

In rest...am vreo 3 prieteni buni, ne intelegem de minune si am incredere destula in ei ca sa le spun orice lucru despre mine insa nu am destula incredere in ei ca sa le pot incredinta viata mea. Eu imi iau singur deciziile.
Bafta!

| KamaSutra a răspuns:

Incredere in mine am cam 85%
In ceilalti, pot spune ca ma atasez foarte repede de oameni si imi pun toata increderea in ei, fiindca asa sunt eu, deci in ceilalti cam 60%

| AirănMeidăn a răspuns:

incerc sa (para ca) am foarte multa incredere in mine insumi si sa am destul de putina in ceilalti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incredere maxima in mine, pentru ca sunt singura persoana cu adevarat devotata mie, am incredere moderata intr-o persoana cu care sunt prieten de multi ani(ma refer la exact o persoana, nu in general) si mai deloc in celelalte pentru ca ori mi-au aratat ca nu merita incredere, ori nu am petrecut destul timp cu ele ca sa imi dau seama. Pare ciudat, nu? Prefer totusi sa nu am asteptari prea mari pentru ca de cele mai multe ori dupa asteptari vin dezamagiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100% in mine
Nu mai am incredere in alte persoane, toti sunt niste tradatori si mincinosi(doar de asta am avut parte ) big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mine cat se poate de multa in altcineva de la 0 in jos.

| Ciumpi35 a răspuns:

Incredere in mine? 50% probabil. In alte persoane? Deloc. Aveam, candva.

| AlissBrie a răspuns:

Destula incredere cat sa stiu ca daca vreodata voi cadea o sa ma ridic la loc!
In ziua de azi nu mai trebuie sa ai incredere in nimeniwinking

| AlessaLovesYou a răspuns:

In mine am incredere 70%(nu pot sa simt si sa spun ca am incredere in mine 100%). In persoane starine sau pe care nu le cunosc de mult timp, am increde 10%-20%.

| Mihaelagirl a răspuns:

Nu prea am incredere in mine. In ceilalti cred ca am in functie de cum au demonstrat

| ioanacristina666 a răspuns:

Ideal este sa ai incredere in tine si sa fii precaut cu altii.Bineinteles,nu trebuie sa te crezi buricul pamantului.Trebuie sa iti constientizezi defectele, dar sa incerci sa le repari si sa te perfectionezi.Si in altii nu te increde prea usor.Persoanele vin si pleaca, pana la urma toti ajung sa te dezamageasca ca sa isi urmareasca interesul

| FreyLike a răspuns:

Aaaaaaaaaaa...m-ai lasat fara cuvinte.

| DresorDeWC a răspuns (pentru FreyLike):

Chiar asa? laughing) Acum sincer, locul unde se regaseste toata lume e pe wc, deci nu am zis nimic gresit.

| FreyLike a răspuns:

Eu am incredere in mine 100% si deloc in ceilalti! happy

| 97George a răspuns:

Eu personal am incredere in mine si de fiecare data cand am vrut sa realizez cv am reusit iar in celelalte persoane gen prieteni buni am incredere si pentruu cei care de abia i-am cunoscut am si in iei da nu la fel de multa si increderea mea odata ce o pierzi nu o vei mai avea.

| 97George a răspuns:

laughing))