| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva dopuri de urechi de la Alpine? Sunt cam scumpe (60lei) dar mi-as lua modelul sleep soft pentru ca am un somn foarte sensibil si in general, nu pot sa invat daca e zgomot. Ati folosit? As vrea cateva pareri. Merita pretul? Ms

2 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Ce "zgomot" ai santier de constructii(langa unde locuiesti?), nu credhappy
Obisnuieste-te cu zgomotu.Omul mai si trebuie sa auda, nu tot timpul sa aiba doape in urechi! iti v@ afecta auzul in timp, daca este folosit excesiv happy

| anonim_4396 explică (pentru Zabbyel):

Da stiu. dar spre exemplu vocea mamei mele e stresanta. vorbeste mereu la telefon si stam la apartament. da si tv-ul tare. e nasol de-atata timp