| Croampa a întrebat:

A fost cineva de aici la Marduk?

14 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce gluma buna. Baga si tu una cu Adi minune, Florin carnat, de-astea. Marduk, Burzum, Gorgoroth... astea sunt treburi prea intunecate pentru TPU.winking

| Croampa explică (pentru KodrutZ):

Spune-mi macar ca tu ai merg...

| KodrutZ a răspuns:

Nup. Familie, de lucru, treburi, si Brasovul nu e chiar la o aruncatura de bat de mine. Am fost la God/Halmyris/For The Wicked/Era Divina/Dirty Shirt in Iasi acum vreo 2-3 saptamani. Urmatorul o sa fie Rock'n'Iasi open air pe la sfarsitul lui mai, si dupa poate ajung in vara la Bucuresti macar la Maiden. Cand ai timp de concerte nu ai bani, si invers...

| Croampa explică (pentru KodrutZ):

Stiu ce zici...

| KodrutZ a răspuns:

Tot boboru' cu cap di fier.winking

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce e ala?

| deeeaqq a răspuns:

Neh.

| Deaad a răspuns:

Nu.Nu-mi place Marduk oricum.

| KodrutZ a răspuns (pentru Deaad):

BLASFEMIE! Ia d-aici si te purifica - https://www.youtube.com/watch?v=PgNijMbfgcE

| Croampa explică (pentru KodrutZ):

N-au cantat-o la Brasov...

| Deaad a răspuns (pentru KodrutZ):

Tot poporul stie melodia aia.
Prefer Gorgoroth, Burzum, Dark throne.
Marduk m-a lasat rece de-alungul timpului, desi imi place melodia aia.

https://www.youtube.com/watch?v=6szVj15KBUQ

| KodrutZ a răspuns (pentru Deaad):

Daca tot poporul ar sti melodia aia, nu am mai avea mizeria aia de catedrala in Bucuresti si cate o biserica pe kilometrul patrat in orice localitate...

| Deaad a răspuns (pentru KodrutZ):

Tot poporul "roacker" *.

| MeForeverAlone a răspuns:

N-am fost. E frumos acolo?