| rockaholic a întrebat:

A fost cineva in constanta la cinema 7D? Cum e? Merita? Si cam cat costa?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu credeam ca exista doar 6D! eh... e in jur (la 6d)de 100 lei de poers! si nu poti rezista mai mult de 15 minute ptc ametesti.cand in film face accident, simti si u accidentul adica nu te doare dar simti scaunul vibrand, miscanduse si cel mai tare daca ploua in film te stropeste si pe tine cu cativa stropi de ploaie!love strucke super tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare. eu ma asteptam la ceva mai real si mai scary pentru ca am vizionat "casa bantuita". oricum merita incercat...
20 lei - 15 min doar la casa bantuita
15 lei - 5 - 7 min la celelate.

eu am fost la mamaia xD.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost eu ieri e 20ron biletu e marfa rau:X

| Mihai0eu a răspuns:

Deci e un film normal 3d decat ca ti se misca scaunele, iti sufla vant in ceafa vibreaza scaunele etc
Cat despre pret "habar nu am "

| Casiana09 a răspuns:

Eu am fost la Constanta la cinema.Acolo este foarte fain mai ales efectele speciale.De meritat merita.Si costa 15 Lei.Este foarte fain.