| Andreasx a întrebat:

A fumat cineva tigarile Heets? cum sunt? am inteles ca se fumeaza cu ajutorul unui aparat care se incarca sau cum sta treaba? cica ar fi mai sanatoase ca cele normale pentru ca nu permite gudronului sa intre in plamani.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de Iqos care costa in jur de 150-200 de lei. Da, sunt considerate mai putin nocive atat pentru fumator cat si pentru cei din jur. Am inteles ca acel mic aparat opreste substantele toxice si de asemenea te ajuta sa te lasi de fumat, insa din punctul meu de vedere cel mai mare avantaj si motivul pentru care toti il folosesc este ca poti fuma inauntru.

1 răspuns: