| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vad mereu seara grupuri ascunse prin diferite zone sau scări ale blocului tineri fumând. Tigările alea se pot consuma cu ceva droguri, că par cam relaxații laughing De fumat, parcă fumează țigari normale. Eu n-am treabă cu chestiile astea, întreb doar informativ.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, poate fi marijuana/canabis, dar și țigările simple ii pot relaxa, poate fi orice.
Legale oricum nu sunt, ca numai relaxați erau dacă trăgeau asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, poate fi orice! Dacă ai sesizat acest lucru înseamnă că ești un bun observabil, AI FLER.

| alonzogobiski a răspuns:

Depinde pot sa fumeze frunze de tei uscate eu asa stiu