| Darias16 a întrebat:

A incerct cineva sa puna un numar de telefon pe un sait ca stardoll ca sa dea bani dar sa nu stie al cui e numarul si dac da ati fost prinsi?

Răspuns Câştigător
| Dary18 a răspuns:

Dar nare cum, uite de ce:cand esti la computer trebuie sa fie telefonul langa tine si calculatorul tau, tu scrii numarul de telefon AL tau care trebiue sa fie langa tine ca altfel nu merge, apoi iei iti dau numarul lor si iti zice sa le trimiti SMS de pe telefon cu textul :platesc. apoi esti star pentru o saptamana.Eu m-am facut star de o mie de ori. fundita?

4 răspunsuri:
| Bianca26bb a răspuns:

Are dreptate BlackAndWhite...
Nu e bine...
Nu am incercat ca stiu ca nu bine...

| Gabriella10 a răspuns:

In primul rand.Nu este bine.Si In al 2'lea NU ai cum! fiindca dupa ce ai scris numarul va trebui sa trimiti un sms cu textul "platesc" si atunci vei fii star dar numai daca telefonul este langa tine.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţie ţi-ar place să plăteşti pentru altcineva?

| Darias16 explică:

Ok ori cum nu faceam asta fiindca nu-mi place sa o dau in bara si de ce sa risc