| miranda00 a întrebat:

Cum trebuie sa scriu numarul meu de telefon cu plus in fata.Am scris pe un sait numarul de telefon complet cu in fata +04 si imi spunea ca nu e bine.Trebuie sa iau decat cateva cifre din numar nu pe toate?

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

E cu +4, nu +04, incearca asa si sper sa mearga, eu din cate stiu, asa era.;]

3 răspunsuri:
| akaa a răspuns:

Nu trebuie sa til pui pe +04. Cartela se faci singura cu +04 atunci cand te duci in alta tara si iti activezi de acolo o optiune, dar pe aceeasi cartela. Succes. Funda? big grin

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Se scrie astfel +4xyxyxyxyxy - xy reprezinta numarul tau de telefon

| Dianaa94 a răspuns:

Nu am inteles prea bine intrebarea dar un ex:daca vrei sa suni in strainatate trebuie sa scrii + sau 00 (+=00)...thinking