| xtrsm a întrebat:

A luat cineva de aici telefon la abonament sau în special în rate? Vă vine factura lunar acasă desi plătiți ratele cu cardul?

5 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Nu, nu vine absolut nimic in posta. Cred ca eu am setat sa fie totul prin SMS.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnemonaP):

Stii daca este valabil si in Germania?

| AnemonaP a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu, dar, daca stabilesti de la inceput cum sa primesti factura, nu are de ce sa iti trimita casa nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnemonaP):

Pai vreau sa iau iPhone în rate de pe site-ul oficial și nu stiu de unde aș putea anula. Ai prieteni ceva prin străinătate si pe care ii poti intreba?

| AnemonaP a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am in Germania pe nimeni. Eu sunt in Anglia si am setat online, pe aplicație mi se pare. Mi se pare ca iti da un formular unde poti bifa, sa fii contactat prin posta, SMS sau email. După ce iti faci abonamentul, suni la ei si le spui ca nu vrei sa fii contactat vreodată prin posta fizica, numai electronica, simplu. Asta e parerea mea.