| madalina_7729 a întrebat:

A lucrat cineva la McDonalds zona Delfinariu din Constanta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am inteles nu e chiar asa usor sa lucrezi la McDonalds, nu ai postul tau, vei intra in rotatie cu ceilalti colegi....de la curatenie pana la casierie. Oricum poti incerca, din pacate sunt din Buc. si nu iti pot da detalii despre cel din Constanta.

| Theo a răspuns:

Nu dar am fost acolo....scuze nu sunt din constanta

| alex09 a răspuns:

Nu, dar stiu ca acolo este foarte frumos, mai ales ca este aproape de mare. Te-ai putea relaxa si tu putin din cand in cand. La urma urmei o plimbare pe malul marii nu strica nimanui.