| AmansyoK1 a întrebat:

A murit Macaulay Culkin? cel din singur acasa

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Nu,nu a murit laughing)

7 răspunsuri:
| FetisoaraZambilici a răspuns:

Nu,nu a murit! Citeste aici niste informatii referitoare la "gluma" aceasta:

http://cinema.rol.ro/......MURIT.html

| Dydy112 a răspuns:

Nu, nu a murit, dar are probleme de sanatate din cauza drogurilor si alcoolului. happy

| dioptrie a răspuns:

Hei nu a murit are probleme de sanatate din cauza drogurilor si al alcolului, doctorii i-ar fi zis ca mai are 6 luni de trait dar el neaga totul, e greu sa credem ce zice el pentru ca a ajuns într-o stare deplorabila din cauza drogurilor, deocamdata e viu totul e doar o gluma!

| onasis1961 a răspuns:

Nu a murit deocamdată, dar nici mult nu mai are la cum arată.

| alexs99 a răspuns:

Nu a murit inca, dar cu siguranta nu mai are mult de trait.

| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda si sarbatori fericite :*

| AmansyoK1 explică:

Multumesc la fel:*