| strawberrycool14 a întrebat:

Azi a murit Macaulay Culkin?sad

3 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Da cum o murit si Brad Pitt.
Nu mai luati in sema toate prostiile de pe internet, presa mondena n-are ce scrie si isi imagineaz aniste bazaconii asa de bine formulte cand sunt tiparite pana si ei le cred.

| CristiAndrei a răspuns:

Nu

| elinutza a răspuns:

De unde ma naiba sa moara si asta deja vad doi cu intrebarea asta inca nu ca in presa avea sa fie un mega virtej din cauza lui pina cand inca copertile nu sint in negru...da sigur ca vor aparea daca o mai tie in droguri si bautura