| Roxxette a întrebat:

A murit Macaulay Culkin?

9 răspunsuri:
| Myssteriusthanlife a răspuns:

El a declarat alaltaieri ca vrea sa se apuce de pictura si ca nu mai are nici o treaba cu drogurile + ca parca arata mai bine decat in Mai! thinking mult mai bine:X:X:X:X:

| Yummi a răspuns:

Nu love struck

| Brâncuşi a răspuns:

Nu,este un zvon...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.ce aveti ma cu intrebari legate de moarte?straight face

| bybyshor18 a răspuns:

Nu...e posibil sa moara din cauza drogurilor din cate am inteles

| CristiAndrei a răspuns:

Nu

| SoniaMihaela a răspuns:

Nu! 100% nu! e doar un zvon aparut aiurea pe twitter happy asta citeam si eu acum.

| ynAA a răspuns:

Nu.Cum sa moara? laughing S-a apucat de pictura si arata si este mult mai bine.

| Ada1511 a răspuns:

Da, a murit chiar azi! El a murit din cauza drogurilor, probabil a luat o supra doza. Mai era de cateva ori sa moara dar astazi s-a intamplat! Vreau sa stiu daca primesc punda?