| RazvanSmile a întrebat:

A slabit cineva cu ceai verde? si daca da cat si in cat timp?]

3 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Îţi doresc cancer.

Dacă vrei să slăbeşti mănânci mai puţin şi faci multă mişcare. Ce-i atât de greu? De ce toată lumea care vrea să slabeasca încearcă prin metode cum este ceaiul verde?

| MaskOfSanity a răspuns:

Ceaiul verde te face să slăbeşti? Nu cred. Eu beau mereu, că îmi place gustul şi nu văd vreo schimbare a greutăţii.
Mai bine, du-te şi aleargă. E cea mai bună metodă.

| gabryella02 a răspuns:

Mama a tinut regim cu ceai verde timp de vreo 3 saptamani si a slabit putin.