| AllieAyl a întrebat:

A terminat cineva Masterul de Inginerie Software recent? As avea nevoie de niste teme legate de Calcul stiintific anul 1 sem 2. Daca ma poate ajuta cineva. Multumesc

6 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Stai cuminte si fa-ti singura.sad

| AllieAyl explică (pentru DeathIncarnate):

Te-ai gandit mult la raspuns, nu-i asa? laughing))))

| DeathIncarnate a răspuns (pentru AllieAyl):

Pacat ai vrut sa pari inteligenta cu asa intrebare retorica...nu ti-a iesit.
Ca sa-ti satisfac curiozitatea, n-am dat importanta intrebarii tale pana m-a apucat mila...sad

| AllieAyl explică (pentru DeathIncarnate):

Nu trebuia să-i dai vreo importanță! laughing Oricum nu știi despre ce e vorba. Dacă știai, poate îți dădeai seama că nu e vobrba doar de niște calcule matematice și că îmi e lene să le fac. Credeai că mă ajuți cu răspusul tău? Credeai că mi-ai luminat mintea? laughing
Dacă ție ți se pare o întrebare stupidă, te tog să te uiți în secțiunea de întrebări ca să vezi ce apare acolo. Nu vreau să mă cert cu tine, că nu am de ce. Poți pur și simplu să treci peste și gata. Știu că fiecare răspuns te duce mai sus în clasament, însă las-o așa, bine? Îți doresc o zi frumoasă!

| DeathIncarnate a răspuns (pentru AllieAyl):

Nici eu nu ma cert, ma lasa rece clasamentul pe care l-ai adus in discutie...am o viata, ceea ce inseamna ca nu stau pe net zilnichappy
Partea a doua este ca urasc copii care vin si cer teme pe site-ul asta, exista brainly pentru asta.

| AllieAyl explică (pentru DeathIncarnate):

Ai de capul meu...sunt foarte uimita de viata talaughing). Parca spuneai ca esti ocupat, insa tu cauti printre raspunsurile mele ca sa mi le evaluezi fiind eronate laughing) Deci mor de ras. Maturizare placuta! laughing))))