| LoOvE a întrebat:

A-ti incercat sa comandati pe net cadouri personalizate cu o anumita poza (perne, cani etc)

Sunt sigure aceste comenzi?

Răspuns Câştigător
| Alleee18 a răspuns:

Depinde de pe ce site´uri faci comanda. De obicei da,sunt de incredere,atat timp cat ceri plata prin posta, nu´ti dai date personale si te asiguri ca nu primesti cutia goala.
Dar, un sfat. La mine in oras am un magazin care se ocupa cu asa ceva.Adica duci tu perna,cana sau ce mai vrei si poza, iar ei ti le imprima. Ar trebui sa incerci, se merita.

1 răspuns:
| dalma0409 a răspuns:

Da sunt foarte sigure eu am comandat o lampa personalizata si am fost foarte mutumita. https://3dgifts.ro/......-poze.html