| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! De cateva zile mereu visez că sunt împreună cu o fata pe care n am văzut o în viața mea.De fiecare dată când o visez ceva urat trebuie sa se întâmple la final(sa o omoare cineva în fata mea). Aseară am visat ca eram cu ea pe un munte și nu uitam ma apus, dintr o data s-a făcut cerul negru și ceva a omorât o în fata mea.Si m-am trezit cu lacrimi în ochi.

Ce părere aveți de aceste vise?
S-ar putea sa însemne ceva?
DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca esti la varsta la care hormonii iti cam dau batai de cap. Nu o spun ca pe o jignire.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar vise de noapte, generate de un stomac prea plin care iti da cosmaruri.
Stai linistit ca nu se realizeaza nici un vis, in special cele unde mori, cazi in prapastii si alte cosmaruri.

| sierra1 a răspuns:

" visez că sunt împreună cu o fata pe care n am văzut o în viața mea...S-ar putea sa însemne ceva?"

e o refulare a lipsurilor din viața reală

| dullcat a răspuns:

Buna.Visele acestea nu inseamna nimic concret in realitate.Probabil inseamna doar ca te uiti tu la prea multe filme tematice sau stiri negative.

| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt o multime de situri in care se pot afla insemnatatea viselor.Si stii ce? toate sunt diferite! Asa eu zic sa te gandesti prea mult in talmacirea lor!

| pufulescu0o a răspuns:

Daca moare o femeie in vis te vei desparti de un prieten sau o ruda apropiata.
Faptul ca te afli pe munte inseamna ca ti- ai atins de curand un scop.
Cerul negru inseamna ca urmeaza o decizie importanta in viata ta si trebuie sa cantaresti foarte bine.